Usługi

Usługi

Szacuje się, że w Polsce ok. 870 tysięcy osób posiada kredyt we frankach szwajcarskich a samych kredytów jest ok. 560 tysięcy. Większość za sprawą tak zwanych “doradców kredytowych”, którzy namawiali ludzi na te kredyty mydląc im oczy wizją opłacalności. Banki z kolei już na samym początku zarabiały ogromne pieniądze przeliczając kredyt po kursie zakupu, raty zaś po cenie sprzedaży przez co frankowicz od razu był stratny. Jednak dopiero w momencie kiedy kurs CHF zaczął wzrastać klienci Banków przekonali się o tym co tak naprawdę oznacza dla nich kredyt. Często bywa tak, że mimo spłacania rat przez okres 10lat zadłużenie tak naprawdę nie zmniejsza się. Wszystko wynika z faktu iż Banki stosowały w umowach kredytowych klauzule niedozwolone i nie określały jasno zadłużenia kredytobiorcy. Na szczęście można coś z tym zrobić. Coraz więcej osób decyduje się na pójście z Bankiem na drogę sądową aby walczyć o swoje prawa, sądy z kolei wydają coraz więcej wyroków na korzyść klienta. Na tą chwilę skuteczność w sądach wynosi ok. 80% a liczba ta rośnie z miesiąca na miesiąc gdyż sam proces trwa ok. 3 lat. Wierzymy, że w ciągu następnych kilku lat praktycznie każda rozprawa będzie kończyć się w sposób korzystny dla klienta ponieważ działamy na zasadzie orzecznictwa. Oznacza to, że w każdej rozprawie przytaczany jest przykład tego samego kredytu, który został przez sąd rozpatrzony pozytywnie na korzyść klienta. Uważamy również, że jest to idealny moment żeby coś z tym zrobić ponieważ libor może drastycznie wzrosnąć do 2022 roku i bardzo mocno odczują to frankowicze. Z tego powodu poszerzamy zakres naszej działalności na całą Polskę, zawsze BEZPŁATNIE analizujemy sprawę klienta i udzielamy fachowej pomocy.

Statystycznie:

ok 109 miliardów złotych zadłużenia w kredytach frankowych
ok 560 tysięcy kredytów frankowych
ok 870 tysięcy osób posiada kredyt frankowy

Bezpłatna analiza sprawy

Nasi prawnicy bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę oraz sporządzą symulację korzyści

Reklamacja Bankowa

Zgłosimy w Twoim imieniu reklamację do Banku

Postępowanie sądowe

Nasi prawnicy poprowadzą dla Ciebie sprawę sądową

Najlepsza oferta na rynku

Zagwarantujemy Ci najlepsze dostępne na rynku warunki i najwyższej jakości obsługę

Przykładowe korzyści:

ODZYSKANIE NADPŁACONYCH RAT KREDYTU (DO 10 LAT WSTECZ)
REDUKCJA PRZYSZŁEGO ZADŁUŻENIA
UWOLNIENIE NIERUCHOMOŚCI SPOD HIPOTEKI
UNIEWAŻNIENIE KLAUZUL NIEDOZWOLONYCH

Jeżeli straciłeś pieniądze zamykając polisolokate w przeciągu ostatnich 10 lat lub chcesz zamknąć posiadaną obecnie polisolokatę bez poniesienia kosztów likwidacyjnych skontaktuj się z nami!

Jakie roszczenia?

W sprawach POLISOLOKAT dochodzimy wypłaty całości środków zgromadzonych na rachunku klientów w chwili rozwiązania umowy ubezpieczenia.
Kwoty te wypłacane były z potrąceniem tzw. opłat likwidacyjnych i to właśnie zwrotu tych opłat dochodzi PIO w imieniu klientów.
Opłaty likwidacyjne to nielegalne opłaty pobierane w związku z rozwiązaniem umowy, stanowiły one czasami nawet 100% środków zgromadzonych przez klienta.
Wysokość opłaty likwidacyjnej można sprawdzić w rozliczeniu umowy, jest ona podawana wprost lub stanowi różnicę pomiędzy wartością rachunku na dzień rozwiązania umowy oraz kwotą wypłaconą klientowi.

Nie czekaj!

Skontaktuj się z nami!