O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą doradców specjalizujących się w pomocy osobom poszkodowanym zarówno przez zawarcie niekorzystnej umowy z instytucjami finansowymi jak i poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych czy też na skutek błędu medycznego. Naszą misją jest profesjonalna pomoc każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Realizujemy ją sumiennie i z pełnym zaangażowaniem indywidualnie podchodząc do każdego przypadku. Prowadzimy szkolenia dla wszystkich zainteresowanych na terenie całego kraju. Budujemy zespół profesjonalistów w każdym z województw w Polsce aby zwiększyć świadomość poszkodowanych i pomóc im w odnalezieniu wyjścia z ich trudnej sytuacji. Zależy nam na tym aby Frankowicze czy osoby posiadające Polisolokatę nie zostali sami, podjęli walkę o swoje prawa i odzyskali stracone pieniądze. Wiemy w jak ciężkich sytuacjach znajdują się nasi klienci przez co na każdym etapie dajemy im pełne wsparcie i potrzebną pomoc. Pomagamy z pasją od wielu lat przez co gwarantujemy obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Współpracujemy z zapleczem prawnym składającym się z 40 prawników, co daje możliwość prowadzenia dziesiątek spraw jednocześnie a tym samym zwiększa naszą skuteczność.
Dla innych to tylko pomoc. Dla nas to pasja i całe nasze życie.

Mariusz Jakóbczyk

Kierownik regionalny

Od ponad 5 lat stale pracuje z klientami pomagając im w trudnych sytuacjach losowych jakimi są utrata zdrowia bądź bliskiej osoby na skutek wypadku. Rozmawiając z setkami osób poszkodowanych poznałem różne historie, czasem naprawdę bardzo trudne a czasem wręcz przerażające. Za każdym razem podchodziłem indywidualnie do każdej osoby indywidualnie szukając najlepszego rozwiązania dla konkretnej sprawy. Współpracowałem w tej kwestii z największymi i najskuteczniejszymi firmami w Polsce. Bardzo radowało mnie to kiedy osoba, której pomogłem była mi niesamowicie wdzięczna przez to, że pomogłem odmienić jej los. Cały czas jednak pragnąłem pomagać jeszcze większej liczbie osób w rozmaitych sytuacjach i stąd wziął się pomysł na Świadomych Finansowo. Moim celem jest przekonać wszystkich posiadających Kredyt Frankowy do tego, że z bankiem można wygrać i nie jest to zobowiązanie, które musi zostać z nami do końca życia, że warto spróbować swoich sił i dać sobie szansę na poprawienie jakości swojego życia, natomiast osoby posiadające w przeciągu ostatnich 10 lat polisolokatę mogą odzyskać swoje pieniądze w ciągu kilku miesięcy. Ponadto chcę stworzyć społeczność, która wspierając siebie nawzajem będzie walczyć ramię w ramię w imieniu naszych klientów tak długo jak tylko będzie trzeba.

Oktawian Kaniewski

Kierownik regionalny

W branży związanej z odszkodowaniami pracuję 3 lata. Czas ten zaowocował w znajomości z najlepszymi prawnikami specjalizującymi się w tej tematyce. Swoje możliwości przekuwam w skuteczną pomoc związaną z wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami w pracy, błędami medycznymi i odszkodowaniami w sektorze finansowym. Dzięki swojej pracy poznałem wielu wspaniałych ludzi którym mogłem pomóc i wielu którzy pomagają tak jak ja. Buduję zespół specjalistów od odszkodowań, osób odnajdujących się w tym świecie. Pragnących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności tak aby mogły w przyszłości świetnie doradzać i rozwiązywać Państwa problemy. Prowadzę ogólnopolskie szkolenia informacyjne, jestem kierownikiem regionalnym w Polskim Instytucie Odszkodowań i osobiście docieram do klientów na terenie całego kraju. Moja praca sprawia mi ogromną radość a uśmiech i uścisk dłoni zadowolonego klienta to mój cel.

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj!